[ MENU DODATKOWE ]


Aktualności dla studentów

04.03.2021

Informujemy, że ruszyły nabory na nowe Stypendia Santader pod hasłem #LifelongLearning. 

Jest to okazja do zdobycia nie tylko cenionych kompetencji ale również certyfikatów, które pomogą wyróżnić się na rynku pracy.

 
W 2021 roku wsparcie i  wybrane projekty kierowane są nie tylko do studentów i absolwentów, ale także do wszystkich osób, które ukończyły 18 lat i są zainteresowane rozwojem osobistym. 
 
Obecnie trwa nabór na:
• Stypendium Santander Tech | Digital Reskilling - Ironhack 
300 stypendiów dla osób, które chcą poprawić lub rozwinąć umiejętności w zakresie tworzenia stron internetowych i technologii programowania lub planują karierę w obszarze gospodarki cyfrowej. 
Aplikować można do 25 marca 2021 do godz. 23.00 
Link do naboru:https://www.becas-santander.com/pl/program/tech-digital-reskilling-ironhack
 
Stypendium Językowe Santander | English courses – British Council
5000 miejsc na kurs e-learningowy z języka angielskiego LearnEnglishSelect, który koncentruje się na rozwoju praktycznych umiejętności potrzebnych w środowisku pracy.
Aplikować można do 14 kwietnia 2021 r., do godz. 23.00 
Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/languages-english-courses-british-council
 
Studencki Nobel
To konkurs organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Studenci zmierzą się w 9 kategoriach (zarówno naukowych, artystycznych jak i społecznych), w każdej z nich będą mogli uzyskać nagrodę 5 000 zł, którą finansuje Santander Universidades. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych studentów oraz zwiększenie ich szans na zaistnienie w świecie nauki i biznesu.  
Aplikować można do 31 marca 2021 r., do godz. 23.00 
Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/studencki-nobel-2021
 
Stypendium Rozwojowe Santander | Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E UEK 
50 miejsc dla studentów i  absolwentów, którzy myślą o karierze w bankowości. Projekt oferuje 20 godzin kursu przygotowującego prowadzonego przez Katedrę Bankowości i Globalnego Systemu Finansowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz dofinansowanie do 100% do egzaminu Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E. 
Aplikować można do 21 marca 2021 r., do godz. 23.00 
Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/ecb_uek_2021
 
Akademia Biznesu Rodzinnego Santander Universidades
To cykl spotkań online z przedsiębiorcami reprezentującymi polskie firmy rodzinne dla 200 studentów i absolwentów.          W trakcie spotkań online zostaną przybliżone zagadnienia z wiązane z zakładaniem, zarządzaniem i rozwojem firmy rodzinnej. Prelegenci opowiedzą też o nietypowych ścieżkach kariery, które wybrali. Wydarzenie organizowane jest przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu.
Aplikować można do 31 marca 2021 r., do godz. 23.00
Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/abr_2021
 
Stypendium Rozwojowe Santander | Kompetencje cyfrowe
20 miejsc dla studentów, którzy chcą zgłębić kompetencje cyfrowe w zakresie obsługi programu Excel, języka SQL oraz Business Intelligence. Uczestnicy będą mogli dodatkowo wzmacniać umiejętności efektywnej komunikacji w zespołach, w których kluczową rolę pełnią osoby przekształcające i analizujące dane w celu podejmowania decyzji biznesowych. Projekt jest organizowany przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. 
Zapraszamy do aplikowania do 23 marca 2021 r., godz. 23.00  
Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/tech_uew_2021
 
Zachęcamy do śledzenia platformy santander-grants.com, na której publikowane są informacje o nowych naborach projektów stypendialnych realizowanych przy współpracy z najbardziej prestiżowymi ośrodkami akademickimi w Polsce i na świecie.
 
Grupa Santander wspiera szkolnictwo wyższe 
Od 2002 r. Grupa Santander przeznaczyła ponad 1, 8 miliarda euro na inicjatywy akademickie za pośrednictwem programu Santander Universidades i przyznała ponad 430 000 stypendiów i grantów od 2005 roku. Działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, obejmujące m.in. wsparcie edukacji i zrównoważonej gospodarki czy przeciwdziałanie nierówności płci, są trwale wpisane w strategię banku i stanowią ważną, integralną część realizacji agendy Responsible Banking w Santander Bank Polska.
 
 
 


« wstecz