[ MENU DODATKOWE ]


Nurkowanie w jeziorze Piaseczno k. Lublina

« wstecz

 

 

Jezioro Piaseczno to niezwykle atrakcyjny akwen pod wieloma względami. Głębokość sięgająca blisko 40 metrów oraz dobra widoczność pod wodą sprawiły, że jezioro jest obecnie najatrakcyjniejszym na pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim miejscem do uprawiania nurkowania.

 

Przy Ośrodku Wypoczynkowym Uniwersytetu Przyrodniczego prężnie działa baza nurkowa i szkółka nurkowania, która wszystkim miłośnikom podwodnych przygód oferuje szereg atrakcji.

 

"Zapraszamy wszystkich, od nastolatków po osoby starsze. Kobiety i mężczyzn. Każdego, kto chce spróbować swoich sił i przekonać się jak wspaniałym doznaniem jest stan nieważkości, czego na Ziemi w naturze doświadczyć możemy tylko pod wodą. Nic innego poza wyprawą w Kosmos nie zaserwuje Ci takich niesamowitych wrażeń.” - mówi jeden z instruktorów.

 

Nie ma znaczenia czy kiedykolwiek nurkowaliśmy, bo wszystkiego możemy nauczyć się krok po kroku od podstaw pod okiem wykwalifikowanej kadry. „Wystarczy zgłosić się do nas. Mamy wszystko co jest potrzebne: sprzęt, doświadczenie i prawdziwą pasję do tego co robimy” - zachęca nasz instruktor - „Wiele osób przychodzi na zajęcia wprowadzające, gdzie po odpowiednim przygotowaniu zanurzają się z nami na niewielkie głębokości – do około 5 metrów, aby podziwiać bujną roślinność jeziora i jego mieszkańców. Dla wszystkich uczestników zajęć to zawsze niezapomniane przeżycia, które zostają w pamięci do końca życia. Wielu z nich jest tak oczarowana, że decyduje się na pełny kurs podstawowy stając się certyfikowanymi płetwonurkami – odkrywają swoją nową pasję. Nurkują potem z nami w różnych niesamowitych miejscach Polski i Świata i to właśnie jest w tym co robimy najpiękniejsze:  świetni ludzie i cudowne miejsca, które wspólnie odwiedzamy.”

 

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany propozycją nurkowania w jeziorze Piaseczno?

Wystarczy, że w sezonie odwiedzisz jezioro i udasz się na plażę Ośrodka Wypoczynkowego Uniwersytetu Przyrodniczego „Antares”.

Tu ich znajdziesz i dowiesz się wszystkiego co Cię interesuje w temacie nurkowania!

 

 

 

 

Uwaga! Bonusy! dla studentów!

 

Jeśli jesteś studentem, przyjdź do szkoły na zajęcia, pokaż legitymację, a otrzymasz specjalny bonus. Niezależnie od tego jeśli zbierzesz i przyprowadzisz na kurs grupę kilku osób (przyjaciele, rodzina...) wszyscy dostaniecie atrakcyjne zniżki. 

 

Zachęcamy do odwiedzin naszego pięknego jeziora i na udane nurkowania!