Menu
 
 

Aktualności

25.09.2020

Przypominamy, że wszyscy studenci UP w Lublinie - niezależnie od kierunku studiów - mają możliwość wzięcia udziału w Programie Erasmus+, chcemy zwrócić Waszą uwagę na praktyki cyfrowe. Mobilność odbędzie się w ramach praktyk nieobowiązkowych.

 
Studenci, a także przyszli absolwenci mają możliwość odbycia praktyk, które umożliwią podnoszenie umiejętności cyfrowych (digital skills). Cały świat przenosi się w tryb zdalny i pracę online, dlatego rozwiń się i poznaj możliwości jakie dają praktyki w ramach Programu Erasmus+
 
 
 
Praktyka kwalifikowana jako podnosząca umiejętności cyfrowe musi gwarantować uczestniczenie w jednym lub kilku z następujących działań: marketing cyfrowy (np. zarządzanie mediami społecznościowymi, analityka internetowa); komputerowe projektowanie graficzne, mechaniczne lub architektoniczne; tworzenie aplikacji, oprogramowania, skryptów lub stron internetowych; instalacja i konserwacja systemów i sieci IT oraz zarządzanie nimi; cyberbezpieczeństwo; analiza, eksploracja i wizualizacja danych; programowanie robotów i aplikacji wykorzystujących sztuczną inteligencję.
 
Jeżeli nie masz pomysłu gdzie znaleźć firmę, w której możesz odbyć praktyki – kliknij na tablet :)


« wstecz