banner
banner
banner
Menu

Witamy na stronie projektu!

« wstecz

Zawieszenie zajęć w projekcie


W związku z epidemią covid-19 i zarządzeniem JM Rektora UP ograniczającym funkcjonowanie uczelni od dnia 13.03.2020 do odwołania zostaje zawieszone realizowanie zajęć w projekcie „DIETA BEZGLUTENOWA BEZ PRZESZKÓD-jedz zdrowo i smacznie”.  

 

 

SPOTKANIE Z PSYCHOLOGIEM

Spotkanie z psychologiem zostaje przełozone na termin 21-22 marca 2020.

 

 

SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE

7 grudnia 2019 zapraszamy wszystkie dzieci biorące udział w projekcie „DIETA BEZGLUTENOWA BEZ PRZESZKÓD-jedz zdrowo i smacznie” i ich rodziców/opiekunów oraz dorosłych uczestników projektu na spotkanie świąteczno-mikołajkowe które odbędzie się w sali nr 1 w budynku Agro II przy ul. Akademickiej 15 w Lublinie, w godzinach 14.00-18.00.

 

 

ZADANIE 1 

W okresie od 1 marca 2019 do 30 czerwca 2019 roku odbyła się 1 część projektu:

- zrealizowano 3 spotkania warsztatowe o chrakterze teoretycznym na temat celiakii, nieceliakalnej nadwrażliwości na gluten, ich rozpoznanwania i diagnozowania, podstaw diety bezglutenowej czy bezpieczeństwa jaj stosowania.

- zrealizowano również dla chetnych uczestników indywidualne spotkania z dietetykiem w Poradni dietetycznej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie obejmujące między innymi ocenę stanu odzywienia i korektę obecnego planu żywieniowego.

 

 

BEZGLUTENOWY DZIEŃ DZIECKA

8 czerwca 2019 zapraszamy wszystkie dzieci biorące udział w projekcie „DIETA BEZGLUTENOWA BEZ PRZESZKÓD-jedz zdrowo i smacznie” i ich rodziców/opiekunów na bezglutenowy Dzień Dziecka który odbędzie się w sali nr 1  w budynku Agro II przy ul. Akademickiej 15 w Lublinie w godzinach 14.00-18.00.

 

 

ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy osoby chętne do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie: „DIETA BEZGLUTENOWA BEZ PRZESZKÓD-jedz zdrowo i smacznie”. Poszukujemy osób w każdym wieku, zmagających się z celiakią i ich rodzin (np. dzieci z rodzicami i rodzeństwem), a także osób z nieceliakalną nadwrażliwością na gluten, bądź z innych powodów stosujących dietę bezglutenową. Projekt będzie realizowany przez pracowników i studentów Wydziału Nauk o Żywności i Biotechnologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu:celiakia.projekt@gmail.com